Поиск работы в Украине   вакансии, резюме Украина
Шукачам Роботодавцям Інформація Про видання  
Робота в Україні Вакансії по e-mail Все про пошук роботи  
Вакансії Резюме розширений пошук
фраза:
категорія:
місто:
знайти:
 

Терміново потрібні! Робота в Києві від щоденної газети

Робота в Україні. Інтернет-видання "Срочно требуются" - допоможе вам знайти роботу, вакансії і резюме у будь-якій сфері. Це якісний пошук роботи в Україні, оновлювана база вакансій і резюме, вакансії компаній, пошук роботи в Україні по регіонам і пошук за спеціальністю. Сервіси розмістити вакансію, розмістити резюме, вакансії по e-mail, резюме по e-mail допоможуть вам швидко знайти роботу і співробітників. Всі вакансії і резюме проходять ручную модерацию. Форум


www.JOBS.ua – современный веб-портал по трудоустройству!

Нужна работа в Киеве или другом городе Украины? Лучший вариант – искать вакансии и резюме на портале Jobs.ua. Удобный поиск свежих объявлений о работе, возможность добавить вакансии и резюме без регистрации или зарегистрироваться и пользоваться дополнительными сервисами портала, которые направлены на быстрый поиск работы. Для соискателей и работодателей работает рассылка вакансий и резюме, RSS-лента, подборки аналитических материалов. С помощью портала Jobs.ua работа сама Вас найдет.

Робота: Статті та поради
Як уникнути обману при виконанні дистанційної роботи


    Серед питань, поставлених відвідувачами сайту «Реальні пропозиції телероботи та бізнесу», найчастіше звучить наступний: як уникнути обману та отримати гроші за виконану роботу?. Нижче описується кілька способів, які дозволяють якщо не уникнути обману, то принаймні мінімізувати втрати від нього.


Спосіб 1. Укладення договору

У договорі ви можете окреслити обсяг, умови і терміни виконання робіт, а також строк оплати виконаних частин. Технологія підписання договорів сторонами, значно віддаленими одна від одної, вже відпрацьована. Текст договору обговорюється через електронні засоби зв'язку (можливе також використання стандартного тексту договору), після чого одна із сторін друкує два екземпляра підготовленого документа, підписує їх і відправляє звичайною поштою (бажано рекомендованим листом) іншій стороні. Та, отримавши лист, також підписує обидва екземпляра і один з них повертає. Наявність договору конкретизує виконувані завдання, а тому будь-які додаткові роботи, які виникатимуть надалі, мають оплачуватися окремо. У разі порушення договору будь-якою з сторін, є теоретична можливість захисту своїх прав в суді.

Тепер від бочки меду перейдемо до бочки дьогтю. По-перше, підписання договору відповідно до окресленої вище технології займає мінімум тиждень (для міст, розташованих не дуже далеко), а в випадку з закордонним роботодавцем це може затягтись і на 1,5-2 місяці. А між тим роботу часто потрібно виконати протягом вкрай стислих строків. По-друге, можливість захисту прав через суд стає дуже примарною через значну віддаленість працівника і роботодавця, а також через наявність купи можливостей по затягуванню остаточного рішення (шляхом подачі протестів в вищі судові інстанції).

По-третє: у вас є юридична освіта, щоб скласти грамотний, відповідний законодавству договір, який справді захищатиме ваші права? А послуги професійних юристів дуже дорогі.

Висновок: цей спосіб повністю виправдовує себе у разі довгострокових і дорогих замовлень — при малому обсязі робіт він практично напевно буде абсолютно непідходящим.

Спосіб 2. Поетапна оплата робіт

Всі роботи розбиваються на кілька етапів. Бажано, щоб вони були приблизно рівні по вартості та трудомісткості. Оплата здійснюється після виконання кожного з етапів, а у разі несплати подальші роботи заморожуються й можуть бути припинені цілком.

При даному підході ви ризикуєте лише оплатою за поточний етап, а не за весь обсяг у цілому. Розділити роботу на етапи, рівні за трудомісткістю та вартістю, практично ніколи не вдається, а встановити вартість етапу відповідно до обсягом робіт та необхідної для їх виконання кваліфікації вдається не завжди. Тому основне правило при поділу робіт таке: етапи, що потребують не надто високої кваліфікації, мають велику трудомісткість і невисоку вартість виконання, повинні розміщуватися ближче до початку робіт, і, відповідно, етапи, що відповідають протилежним критеріям,— ближче до кінця. Такий розподіл не дасть замовнику можливості перервати хід робіт і передати поточні результати менш кваліфікованому і більш дешевому працівникові, зекономивши таким чином певну суму.

Спосіб 3. Забезпечення неможливості чи труднощів використання результатів роботи

Якщо ви не впевнені, що після отримання результатів виконаної роботи замовник перерахує гроші, то, принаймні, зробіть ці результати недоступними для використання до моменту отримання оплати. При цьому слід забезпечити підтвердження того, що робота виконана в повному обсязі та відповідно до вимог замовника. Завдання не тривіальне і в кожному окремому випадку може бути виконане іншими методами.

Щоб зрозуміти загальний принцип цього підходу, наведемо кілька прикладів.
  • якщо ви пишите веб-скрипти (CGI, PHP, ASP та ін.), то для демонстрації розміщуйте їх лише на власному хостингу. Це дозволить роботодавцю протестувати їх функціональність, працездатність та захищеність — але доки ви не перешлете самі файли скриптів (а ви, зрозуміло, зробите це тільки після отримання належної винагороди), результати вашої роботи будуть абсолютно непримінимі.
  • при розробці дизайну не поспішайте відправляти готові роботи — представляйте результати вигляді скриншотів. Якість зображення має бути досить низькою, щоб окремі елементи не можна було використати, і в той же час досить високою, щоб не змазати враження від вашої роботи. Звісно, у такому випадку може бути вкрадена сама ідея дизайну, але від крадіжки ідей можна захиститися лише двома способами: шляхом укладення договору (див. вище) чи умовами часткової передоплати (яка, є, по суті, оплатою за розробку ідеї, дизайну);
  • при написанні програми використовуйте директиви умовної компіляції таким чином, щоб можна було створити кілька версій програми. Перша і головна версія міститиме всі функціональні частини (і, відповідно, буде відправлена замовнику тільки після оплати), інші версії (їх число ви обираєте залежно від розмірів проекту та ймовірності того, що замовник волітиме мучитися, працюючи з окремими модулями, ніж оплатити вашу роботу) повинні реалізовувати лише частину функцій, причому кожна з функцій програми повинна бути представлена хоча б у одній з версій. Ідеальним буде варіант, якщо кожна функція буде реалізована лише в одному виконуваному модулі — проте це недосяжно. Наприклад, функції читання/запису, як правило, присутня у більшості версій. Ці версії ви й надсилатимете замовнику для демонстрації результатів, внаслідок чого протилежна сторона матиме можливість оцінити всі функції програми (тобто якість виконаної роботи), але повноцінно використовувати плоди вашої праці не зможе — і тим більше не зможе ці результати продати;
  • вельми ефективний способом є також архівування з паролем частини файлів, що представляють результат вашої праці. Для архіватора RAR пароль з восьми знаків, що включає символи верхнього та нижнього регістрів, цифри й спеціальні символи, є практично незламним для методу прямого перебору. Для інших архіваторів пароль має бути дещо довшим. У цьому випадку замовник бачить наявність і обсяг файлів, але без паролю отримати їх не зможе. Які файли мають бути закриті, а які — ні, в кожному випадку вирішується окремо. Критерій наступний: замовник повинен мати можливість оцінити якість і/або обсяг виконаної роботи, проте не повинен мати можливості скористатися ними повною мірою.
Окремий випадок способу 3

Завчасне спотворення результатів роботи, що призводить до неможливості їх використання. Щоб замовник міг оцінити якість чи обсяг виконаної роботи, але не зміг нею скористатись, можна навмисно «спотворити» продукт. Наприклад, ви можете поміняти місцями кожен 3, 10 і 17 рядки програми (замовник бачить обсяг коду, але не може змусити його працювати). У перекладі ви можете видалити кожен другий абзац, використовуючи для цього спеціально написаний макрос (якість перекладу можна оцінити, а от використати — ні). У блок-схемі можна перемішати елементи таким чином, щоб не можна було зрозуміти їх послідовність чи видалити деякі зв'язки та елементи. Далі фантазуйте самі.

На жаль, існують і такі види діяльнсті, у яких жоден з перелічених вище способів не може бути застосований. Як захистити створений баннер і як відстежити його використання, якщо замовник стверджує, що результат вашої праці їм не сподобався? Як захистити статтю, написану для online-видання? Є лише один спосіб: обов'язково зберігайте всі проміжні результати роботи!!! Це можуть бути макети дизайну, окремі елементи баннера, проміжні версії програми, начерки статті та ін. Саме ці матеріали дозволять вам довести авторство у разі виникнення спірних ситуацій. Від самого початку привчайтесь періодично (раз на кілька днів) копіювати результати роботи в нову папку, в назві якої фігурує ім'я проекту і дата створення архіву.

Якщо ви зустрінетесь з використанням неоплаченной роботи, використовуйте всі методи впливу на непорядного роботодавця. Це може бути інформування інтернет-громадськості через спеціальні сайти, що поширюють подібні відомості та складають чорні списки роботодавців.

Єдине, про що не слід забувати при спробах захисту результатів своєї праці, це інтереси роботодавця. Він повинен мати можливість оцінити результати роботи і одержати їх в належний термін. Не перестарайтесь — інакше можете просто втратити замовлення. Якщо ж підете назустріч роботодавцю, то поряд із зростанням ризику несплати підвищите й шанс отримати постійного клієнта, а також рекомендації вас решті замовників.

Шукайте золоту середину і не впадайте в крайнощі.

AlexThunder, за матеріалами сайта TeleJob.ru
http://www.telejob.ru/Повернутися до списку


обговорити статтю на форумі


Коментарі до статті (0)

Додати коментар
Введіть імя*
Введіть Email
Введіть коментарій*Інші статті цього розділу


Warning: mysql_fetch_assoc() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /www/srochno.ua/templates/articles.tpl on line 246


Резюме: образцы, советы, как составить резюме - все о резюме

|Вхід для користувачів укр рус |
Логін  
Пароль
Забули пароль Реєстрація
 
пошук по розділах   пошук по регіонах  
Всі вакансії в Україні ( 186 )
Всі резюме в Україні ( 28 )Онлайн-газета "Срочно требуются"


Бізнес / стратегії / консалтинг
Будівництво / архітектура / нерух...
Бухгалтерія / банк / фінанси / ау...
Виробництво / робітничі спеціальн...
Готельний бізнес / туризм
Дизайн / оформлення / креатив
Дистанційна робота / заробіток в ...
Журналістика / редагування / пере...
Інженерія / промисловість
Керівництво / топ-менеджмент
Комп'ютерні технології / IT / WEB
Краса / фітнес / спорт
Культура / мистецтво / фото / кін...
Логістика / склад / ЗЕД
Медицина / фармація
Менеджери середньої ланки
Освіта / наука / виховання
Офісний персонал / HR
Поліграфія / видавництво
Реклама / маркетинг / PR
Рестораний бізнес / кулінарія
Різне
Робота вдома / тимчасова робота
Робота за кордоном
Розваги / казино / шоу бізнес
Служба безпеки / охорона
Сфера послуг
Телекомунікації / зв'язок
Торгівля / продажі
Транспорт / автосервіс
Юриспруденція / право / страхуван... 

Наши проекты: работа в Киеве и Украине на Jobs.ua, вакансии в Украине на Vakansii.ua, резюме в Украине на Resume.ua, Тренинги в Украине на Training.ua, Должностные инструкции на Profi.ua, Аренда залов в Украине на ArendaZala.com.ua
Робота в Україні | Пошук вакансій | Пошук резюме | Словник термінів | КЗпП | Статті | Мапа сайту | Допомога | Каталог |
 
Ищете работу? Просмотрите основные регионы на портале Jobs.ua:
Работа в Киеве - Работа в Харькове - Работа в Одессе - Работа в Донецке - Работа в Днепре
Работа во Львове - Работа в Запорожье - Работа в Севастополе - Работа в Луганске - Работа в Симферополе
Также на портале Jobs.ua для соискателей и работодателей работают следующие информационные разделы:
Должностные инструкции - Трудовой договор - Управление персоналом - ВУЗы Украины: университеты, институты - Курсы
Поиск работы - Подбор персонала - Статистика зарплат - Примеры резюме - КЗоТ - Классификатор профессий - Рубрики - Регионы
Работа в Украине:
вакансии, резюме

Немного о самых крупных городах Украины

Киев является столицей Украины с более чем 5 миллионами населения. Работа в Киеве на нынешнем этапе развития характеризируется большим количеством вакансий из-за существования острой нехватки квалифицированных кадров. Особо востребованы рабочие специальности – строители, рабочие на предприятия и склады. Харьков – один из крупнейших промышленных городов Украины, мегаполис с почти двухмиллионным населением. Работа в Харькове есть для всех, по официальным данным, количество открытых вакансий в Харькове на сегодня составляет более 13 тысяч. Одесса — самый крупный город-порт на Чёрном море. На нынешнем этапе развития работа в Одессе характеризируется нехваткой соискателей в сфере торговли. Донецк обладает огромным экономическим потенциалом. Работа в Донецке характеризируется острой нехваткой специалистов в сфере бухгалтерии, инженерии и производства. Днепропетровск, еще один город-миллионник, является не только красивейшим городом, но и центром всей индустрии Приднестровья. В связи с расположением города, работа в Днепропетровске есть всегда. Львов – это культурный центр Западной Украины с населением около 735 тысяч человек, мощный индустриальный регион. Работа во Львове имеет свою специфику – открыты вакансии в основном на полиграфические и юридические специальности. Запорожье – регион огромных возможностей, город металлургов. Работа в Запорожье в основном предлагается на заводах. По промышленному потенциалу город занимает 3 место в Украине. Севастополь - город, где уровень безработицы по сравнению с другими областными центрами намного ниже. Работа в Севастополе наиболее представлена в сфере экономической деятельности – в ней заняты 190 тысяч специалистов. Современный Луганск - один из крупнейших городов Украины, важный политический, культурный и научный центр. Работа в Луганске в основном подразумевает труд на заводах и технических предприятиях. Крым с центром в городе Симферополь является одним из крупнейших курортных и туристских рекреаций всего Черноморского побережья. Работа в Симферополе в основном сезонная – ведь основная часть населения занята в туризме.
 
Робота в Києві :: Робота в Дніпропетровську :: Робота в Донецьку :: Робота в Запоріжжі :: Робота в Кривому Розі :: Робота у Львові :: Робота в Одессі :: Робота в Севастополі :: Робота в Сімферополі :: Робота в Харкові

"Срочно требуются!" не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
© 2006-2016 srochno.ua
Пользовательское соглашение
bigmir)net TOP 100