Поиск работы в Украине   вакансии, резюме Украина
Шукачам Роботодавцям Інформація Про видання  
Робота в Україні Вакансії по e-mail Все про пошук роботи  
Вакансії Резюме розширений пошук
фраза:
категорія:
місто:
знайти:
 

Терміново потрібні! Робота в Києві від щоденної газети

Робота в Україні. Інтернет-видання "Срочно требуются" - допоможе вам знайти роботу, вакансії і резюме у будь-якій сфері. Це якісний пошук роботи в Україні, оновлювана база вакансій і резюме, вакансії компаній, пошук роботи в Україні по регіонам і пошук за спеціальністю. Сервіси розмістити вакансію, розмістити резюме, вакансії по e-mail, резюме по e-mail допоможуть вам швидко знайти роботу і співробітників. Всі вакансії і резюме проходять ручную модерацию. Форум


www.JOBS.ua – современный веб-портал по трудоустройству!

Нужна работа в Киеве или другом городе Украины? Лучший вариант – искать вакансии и резюме на портале Jobs.ua. Удобный поиск свежих объявлений о работе, возможность добавить вакансии и резюме без регистрации или зарегистрироваться и пользоваться дополнительными сервисами портала, которые направлены на быстрый поиск работы. Для соискателей и работодателей работает рассылка вакансий и резюме, RSS-лента, подборки аналитических материалов. С помощью портала Jobs.ua работа сама Вас найдет.

Робота: Статті та поради
Роботодавець і пошук роботи


    Чому навіть найкращі пориви частоне отримують подальшого розвитку? Чому при рівних стартових умовах одним щастить, іншим — аж ніяк? Можливо, причина у браку інформації. Припустімо, захотіли ви влаштуватися на роботу. З чого почати?


Куди податись? Хто зацікавиться вами? Від цих питань голова обертом. А якщо ви молоді й недосвідчені — тим більш.

...Ми допоможемо вам зорієнтуватися й оцінити свої шанси. Йтиметься про типи і різновиди роботодавців, беруть на роботу молодь. Що це за компанії, чим вони займаються? Що пропонують? Чого чекають від вас? Читайте.

Підприємства харчування

Людина їла, їсть і буде їсти. Тому кількість ресторанів і кафе неухильно зростає — із потребою у нових кадрах. Робота офіціантами, барменами і хостес — улюблене заняття для студентів і молоді на всіх континентах. У нас те саме.

Майже суцільні плюси: погодинний графік роботи, непогані гроші, можливість швидкого навчання, безплатні обіди тощо. Крім того, багатьох приваблює ще й реальний шанс зробити кар'єру.

Ми попросили розповісти про аспектах співробітництва з молоддю HR-менеджера компанії «РосІнтер» Ольгу БАЦ: «Колектив наших ресторанів — молодіжний. Ми приймаємо на роботу молодь від 18 років. Що їх приваблює? Насамперед, гнучкий графік, адже переважна більшість з них навчається. Чимало і таких, хто найбільш важливим вважає кар’єрне зростання. Ми з радістю надаємо таку можливість. Кожен рік ми відкриваємо нові ресторани — відповідно, зростає потреба у менеджерах. Ми надаємо перевагу внутрішнім кандидатам, а не тим, що прийшли ззовні. Тому серед заступників директорів ресторанів є працівники, которі кілька років тому прийшли працювати помічниками офіціанта, пройшли весь кар’єрний ланцюжок: офіціант, тренер, шеф-лідер — а потім закономірно утвердились у топ-менеджменті.

Кандидати проходять так званий «аудішн» — співбесіду, суміщену з рольовими іграми. Крім того, наші працівники мають бути активними, комунікабельними, доброзичливими і володіти базовим або й розмовним (для роботи в ресторанах з американською кухнею) англійською.

Навчання відбувається в процесі роботи, а оголошення про наборі кандидатів ми розміщуємо в пресі, в мережі Інтернет, на вузівських дошках оголошень і в наших власних буклетах».

Політики залучення молодих кадрів з наступним навчанням і просуванням дотримуються майже всі великі мережі ресторанів і кафе. Про це свідчить, скажімо, той факт, що, наприклад, у ресторанах «Макдональдс» 70% персоналу — студенти, а керівні посади займають люди, що кілька років тому прийшли в ресторани рядовими прафівниками.

Комерційні компанії

Сфера діяльності фірм, що залучають молодь, на диво широка. Це й компанії, пов'язані з високими технологіями. І великі дочірні виробничі підприємства — такі як «Джонсон і Джонсон», «Проктер енд Гембл» тощо. Рекламні агенції, дизайнерські бюро та компанії по роботі з нерухомістю. Комерційні банки і юридичні фірми. Список можна продовжити. У відсотковому співвідношенні кількість молодих працівників скрізь різна — від двох до ста (!) відсотків.

Що ж змушує роботодавця віддати перевагу недосвідченому претендентові перед кандидатом з солідним стажем? Передусім, здібності. Особливо це стосується сфери комп'ютерних технологій — адже щодня на ринку з'являється щось новеньке і, щоб не програти конкурентам, слід постійно бути в курсі.

Ось що розповів директор однієї дуже солідної комп'ютерної компанії, де з ста чоловік найстаршому — 27 років! (а директору взагалі 24). «Базовий капітал на відкриття власної фірми — невеликий — я отримав від своїх батьків. Оскільки ще в вузі вирішив зайнятися комп'ютерними технологіями: розробкою програмного забезпечення, створенням унікальних систем захисту інформації, конструюванням сайтів. Навколо мене швидко зібрався колектив друзів-однокурсників. А потім справи пішли настільки добре, що ми стали набирати додатковий персонал.

Чому саме молодь? У неї незашорене мислення, вона ще не отруєна нудною роботою на злиденних підприємствах, може горіти за справу і просиджувати за комп'ютером ночі. До того ж, сума в $400, пропонована нами як стартова, відразу змітає всі сумніви. Важливо й те, що всі ми, всі сто чоловік, розмовляємо однією мовою і розуміємо з напівслова».

Якщо трохи відволіктися від юнацького максималізму мого співрозмовника, стане очевидно, що ті якості, про які він говорив, приваблюють в молодих людях і зрілих роботодавців.

Державні підприємства

Не слід думати, що держпідприємства — це ті місця, куди молодих аж ніяк не заманиш. Саме ця категорія роботодавців — основний постачальник вакансій на спеціалізованих ярмарках і біржах праці. Саме на держпідприємствах проходять практику тисячі студентів, здобуваючи досвiд, відточуючи майстерність.

Держпідприємства, хоча й не можуть похвалитися високим рівнем зарплат, пропонують щось інше: грунтовний старт для майбутньої кар'єри, розвиток професійних якостей, уміння жити в колективі. І, до речі, не має рації той, хто думає, що робота там рутинна і взагалі — вчорашній день. Невисока зарплата — ще не показник замшілости.

Коментує Людмила Павлова, керівник відділу кадрів і підготовки кадрів Головного міжрегіонального центру Держкомстату Росії: «Наша галузь потребує оновлення, тому ми із задоволенням запрошуємо на роботу молоді кадри. Звісно, великих грошей ми запропонувати не можемо, зате практику в нас молоді спеціалісти проходять чудову. Нам потрібні адміністратори мереж і системні програмісти, проектувальники і HTML-дизайнери — все це професії сучасні, перспективні. Від кандидатів ми чекаємо ретельності, уваги, інтересу до техніки, любові до цифр. У нас укладено контракти з низкою вузів і технікумів; звідти й приходить до нас молодь. До речі приходить дуже охоче — але, на жаль, ми поки що залишаємось «кузнею кадрів». Тих, хто в нас попрацював, з руками відривають банки, комерційні структури, податкова інспекція. Проте нас колишні працівники теж не забувають — часто відвідують кажуть: «Так, зараз нам платять гроші, але серце залишилося тут, у вас».

Фірми-ловушки

На жаль, розглядаючи сучасного роботодавця “в розрізі”, не можна оминути нечисленний, але досить живучий прошарок — недобросовісних роботодавців. Насамперед, це різноманітні MLM-компанії, чи мережевий маркетинг. Майже завжди у оголошеннях вони запрошують «молодих і енергійних», обіцяють великі гроші і швидке зростання. Від вас вимагається внести початковий внесок чи придбати певний товар, або ж привести із собою ще дюжину таких же довірливих претендентів. Робота може бути різною, але у будь-якому разі нелегкою: продавати якісь чудо-креми, міфічні путівки і вілли, умовляти недовірливих громадян чи просто з ранку до ночі пачками розсилати електронні листи. Такі діяльність не принесе нічого, крім розчарування і втрат.

Є й інший різновид несумлінного «співробітництва» з молодими (а тому довірливими) претендентами. Одна моя знайома, студентка останнього курсу архітектурного інституту, увесь час брала участь у різного роду тендерах з проектування чого завгодно — від кав'ярні до аеропорту. Щоразу вона не спала ночей, робила проект і макет, все радісно приймали — і... тиша. Ілюзії з зникли в той момент, коли у кістяку нового ресторанчика поруч із будинком бабусі вона упізнала свій власний проект! Нічого нікому довести не можна, а ідею вкрадено. І тепер знайома на всі привабливі пропозиції відповідає: «Я в тендерах участі не беру!».

Список такого роду «конкурсного відбору» можна продовжити: це і оператори ПК, які, самі того не відаючи, використовуються у якості безплатної робсили при наборі текстів, і web-дизайнери, які згодом з подивом знаходять свої розробки на чужих сайтах тощо.

Будьте уважні і звертайтеся лише до тих роботодавців, яким можна довіряти. Практика показує, що їх все одно значно більше.


Джерело: job-today.ru (http://www.job-today.ru)Повернутися до списку


обговорити статтю на форумі


Коментарі до статті (0)

Додати коментар
Введіть імя*
Введіть Email
Введіть коментарій*Інші статті цього розділу


Warning: mysql_fetch_assoc() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /www/srochno.ua/templates/articles.tpl on line 246


Резюме: образцы, советы, как составить резюме - все о резюме

|Вхід для користувачів укр рус |
Логін  
Пароль
Забули пароль Реєстрація
 
пошук по розділах   пошук по регіонах  
Всі вакансії в Україні ( 186 )
Всі резюме в Україні ( 28 )Онлайн-газета "Срочно требуются"


Бізнес / стратегії / консалтинг
Будівництво / архітектура / нерух...
Бухгалтерія / банк / фінанси / ау...
Виробництво / робітничі спеціальн...
Готельний бізнес / туризм
Дизайн / оформлення / креатив
Дистанційна робота / заробіток в ...
Журналістика / редагування / пере...
Інженерія / промисловість
Керівництво / топ-менеджмент
Комп'ютерні технології / IT / WEB
Краса / фітнес / спорт
Культура / мистецтво / фото / кін...
Логістика / склад / ЗЕД
Медицина / фармація
Менеджери середньої ланки
Освіта / наука / виховання
Офісний персонал / HR
Поліграфія / видавництво
Реклама / маркетинг / PR
Рестораний бізнес / кулінарія
Різне
Робота вдома / тимчасова робота
Робота за кордоном
Розваги / казино / шоу бізнес
Служба безпеки / охорона
Сфера послуг
Телекомунікації / зв'язок
Торгівля / продажі
Транспорт / автосервіс
Юриспруденція / право / страхуван... 

Наши проекты: работа в Киеве и Украине на Jobs.ua, вакансии в Украине на Vakansii.ua, резюме в Украине на Resume.ua, Тренинги в Украине на Training.ua, Должностные инструкции на Profi.ua, Аренда залов в Украине на ArendaZala.com.ua
Робота в Україні | Пошук вакансій | Пошук резюме | Словник термінів | КЗпП | Статті | Мапа сайту | Допомога | Каталог |
 
Ищете работу? Просмотрите основные регионы на портале Jobs.ua:
Работа в Киеве - Работа в Харькове - Работа в Одессе - Работа в Донецке - Работа в Днепре
Работа во Львове - Работа в Запорожье - Работа в Севастополе - Работа в Луганске - Работа в Симферополе
Также на портале Jobs.ua для соискателей и работодателей работают следующие информационные разделы:
Должностные инструкции - Трудовой договор - Управление персоналом - ВУЗы Украины: университеты, институты - Курсы
Поиск работы - Подбор персонала - Статистика зарплат - Примеры резюме - КЗоТ - Классификатор профессий - Рубрики - Регионы
Работа в Украине:
вакансии, резюме

Немного о самых крупных городах Украины

Киев является столицей Украины с более чем 5 миллионами населения. Работа в Киеве на нынешнем этапе развития характеризируется большим количеством вакансий из-за существования острой нехватки квалифицированных кадров. Особо востребованы рабочие специальности – строители, рабочие на предприятия и склады. Харьков – один из крупнейших промышленных городов Украины, мегаполис с почти двухмиллионным населением. Работа в Харькове есть для всех, по официальным данным, количество открытых вакансий в Харькове на сегодня составляет более 13 тысяч. Одесса — самый крупный город-порт на Чёрном море. На нынешнем этапе развития работа в Одессе характеризируется нехваткой соискателей в сфере торговли. Донецк обладает огромным экономическим потенциалом. Работа в Донецке характеризируется острой нехваткой специалистов в сфере бухгалтерии, инженерии и производства. Днепропетровск, еще один город-миллионник, является не только красивейшим городом, но и центром всей индустрии Приднестровья. В связи с расположением города, работа в Днепропетровске есть всегда. Львов – это культурный центр Западной Украины с населением около 735 тысяч человек, мощный индустриальный регион. Работа во Львове имеет свою специфику – открыты вакансии в основном на полиграфические и юридические специальности. Запорожье – регион огромных возможностей, город металлургов. Работа в Запорожье в основном предлагается на заводах. По промышленному потенциалу город занимает 3 место в Украине. Севастополь - город, где уровень безработицы по сравнению с другими областными центрами намного ниже. Работа в Севастополе наиболее представлена в сфере экономической деятельности – в ней заняты 190 тысяч специалистов. Современный Луганск - один из крупнейших городов Украины, важный политический, культурный и научный центр. Работа в Луганске в основном подразумевает труд на заводах и технических предприятиях. Крым с центром в городе Симферополь является одним из крупнейших курортных и туристских рекреаций всего Черноморского побережья. Работа в Симферополе в основном сезонная – ведь основная часть населения занята в туризме.
 
Робота в Києві :: Робота в Дніпропетровську :: Робота в Донецьку :: Робота в Запоріжжі :: Робота в Кривому Розі :: Робота у Львові :: Робота в Одессі :: Робота в Севастополі :: Робота в Сімферополі :: Робота в Харкові

"Срочно требуются!" не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
© 2006-2016 srochno.ua
Пользовательское соглашение
bigmir)net TOP 100